Послуги | Nemiza

Компания Немиза предлагает комплексные услуги по проектированию, монтажу и обслуживанию, а также профессиональное оборудование и комплектующие для инженерных коммуникационных сетей. У нас вы всегда можете заказать такие пакеты услуг, как:

Підберіть обладнання під проект

Чому саме ми

Поставки

Поставки будь-якого необхідного обладнання та витратних матеріалів. Постійна наявність на складах всіх необхідних запчастин і комплектуючих, а також витратних матеріалів гарантує безперебійність і ефективність функціонування інженерних систем.

Експертна монтаж

Встановлення будь-яких систем комунікації з урахуванням особливостей приміщень, вимог замовника, технічних параметрів обладнання. Перевірка надійності, безпеки і функціональності гарантує максимальну довговічність інженерних систем.

Постійна наявність

Поставки будь-якого необхідного обладнання та витратних матеріалів. Постійна наявність на складах всіх необхідних запчастин і комплектуючих, а також витратних матеріалів гарантує безперебійність і ефективність функціонування інженерних систем.

Сервісне обслуговування

Своєчасне сервісне обслуговування — гарантія довгострокової, безпечної і безперебійної роботи систем комунікації. Використовуємо найсучасніші методики та інструменти для підтримки необхідного технічного стану будь-яких інженерних систем.

Консалтинг

Професійний консалтинг та проектування інженерних мереж.

Найважливіший етап, що передує монтажу. Без аналізу і врахування потреб замовника неможливо створити ефективну і продуктивну систему вентиляції, видалення сторонніх запахів і диму, кондиціонування, опалення і так далі.

Генеральний підряд

Будучи генеральним підрядником з проектування та монтажу систем комунікації, ми забезпечуємо для замовника всі етапи реалізації проекту. Відповідаємо за підбір субпідрядників, супроводжуємо і координуємо роботи, контролюємо суворе дотримання норм і стандартів, стежимо за кошторисом і проектною документацією.

Технічний нагляд

Комплексний супровід проекту в технічній частині. Забезпечення всім необхідним для безперебійного функціонування. Своєчасне технічне обслуговування та ремонт з заміною зношених елементів.

Виготовлення комплектуючих

Власні виробничі потужності дають можливість оперативно виготовляти комплектуючі будь-якої складності для найсучасніших мереж комунікації.

Залишилися питання? Наші експерти завжди готові проконсультувати по будь-яких аспектах і нюансам проектування, монтажу та обслуговування.

Your Shopping cart

Close