Установки AeroMasterFP

Обладнання АеroMaster FP є новинкою в асортименті REMAK. Це устаткування призначене для вентиляції та кондиціювання приміщень з високими вимогами до функцій кліматичного обладнання. Установки мають високі технічні показники в області акустичних та теплотехнічних параметрів. Установки AeroMasterFP представлено у типорозмірах від 2.7 до 4.0, що відповідає витраті повітря від 500 м3/год до 4000 м3/год

https://www.nemiza.com.ua/product/aeromaster-fp/

Використання повітряних агрегатів

Для підтримання свіжого повітря у будинках, працездатності людей у офісах , або для того щоб покупець міг провести якомога більше часу у торговельному центрі роблячи покупки, є необхідність підтримувати баланс повітря. Тому наші установки допомагають контролювати насичення повітря СО2.  Це життєво необхідний параметр. Для цього наші інженери працюють над розробками нових, сучасних, компактних, тихих та простих у монтажі та використанні систем.

Технічні особливості АERO MASTER FP

Безкаркасна конструкція сендвіч- панелей, а також невелика висота установок забезпечує комфортне розміщення установок за фальш-стелею. Тому це дає легкість для проведення технічних оглядів та своєчасного швидкого обслуговування системи вентиляції.

https://www.nemiza.com.ua/knowledge-base/service-systems/

Конструкційні та технічні особливості

Особливістю цих систем є те, що вони мають фіксовану висоту 360 мм, що у свою чергу дає можливість розміщення у обмеженому застельовому просторі.

Конструкція панелей дозволяє без проблем та у будь який час змінювати сторону підключення енергоносіїв. У якості нагрівальних елементів для підготовки повітря може слугувати електроенергія, вода або не замерзаючі розчини, фреон, тощо. У літку тепле повітря, що надходить з вулиці допоможе охолодити фреоновий, або водяний охолоджувач. Це дає можливість знизити навантаження на систему кондиціювання в середині приміщень, та підтримувати комфортні умови.

Так як система автоматики є інтегрованою тому підтримувати задані параметри повітря дуже комфортно та легко . Автоматика налаштовується за бажанням клієнта.

Фільтри підготують повітря, приберуть зайві домішки, а також допоможуть зберегти ваші легені та ваші приміщення у чистоті, так за бажанням замовника можливо встановити фільтри будь якої доступної ступені від G3 до F9.

Шумоізольований корпус дає змогу встановлювати обладнання близько до приміщень де знаходяться люди. Рівень шуму від устаткування не заважатиме роботі та вільному спілкуванню.

Отож установки серії АеroMaster FP є найпростішим та найкращим рішенням для забезпечення вентиляцією ваших приміщень.

Your Shopping cart

Close